زمان کنونی: 09-19-2020, 08:16 AM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)رازهای موفقیت در ایران


ارسال موضوع  ارسال پاسخ 
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
امتیاز موضوع:
 
رازهای موفقیت در ایران
نویسنده پیام
ميلاد خليلي
Unregistered

 
ارسال: #1
رازهای موفقیت در ایران
1 . درس نخوانید , هیچکس از درس خواندن به جایی نرسیده به جز علی دایی !

2 . از کودکی معاملات زمین و مسکن را جدی بگیرید ، همه که قرار نیست از دزدی به جایی برسند !

3 . یک پدر پولدار برای خود دست و پا کنید . از همان روز اول در بیمارستان با تطمیع پرستار و یک جابجا کردن ساده ی دستبندهایتان یک عمر آسوده باشید ، بگذارید برای یک بار هم که شده یک بچه مایه دار دنبال معنویت بدود !

4 . اگر پدرِ پولدار نشد لااقل یک زن یا شوهر مایه دار برای خود دست و پا کنید . یادتان باشد فیلم های هندی و آبگوشتی را برای شما ساخته اند و هنوز که هنوز است فلاسفه بر سر مفهوم عشق و زیبایی با هم دست به یقه اند اما بر سر مفهوم پول کسی شک ندارد !

5 . حتی اگر خال زشتی هم روی صورتتان دارید با « محمد رضا شریفی نیا » طرح دوستی بریزید . هر ماه ، پنج فیلم از شما اکران می شود و یک شبه از الافِ محله « قازقُل آباد » تبدیل به سوپر استار دست نیافتنی می شوید !

۶ . اگر حتی توی بیابان های جاده ی قم یا در اعماق کویر نمک یک تکه زمین دارید دیگر لازم نیست کاری بکنید ، ثروت و موفقیت در چنگال شماست !

۷ . لازم نیست پدربزرگ خیلی پولداری برای خود تهیه کنید . كافیست فقط یک خانه ی کلنگی حوالی شاسكول آباد داشته باشد ، بسِ تان است . اول پدربزرگ مهربان را به خانه ی آخرت راهنمایی کنید . سپس خانه را بکوبید و با چند فرغون بتُن ، پی ریزی کنید و چند تا ستون لاغرتر از گردن مرتاض های هندو را هم عَلَم کنید و تیغه بزنید و آن را متری ( قیمت پایه ) یک میلیون و سیصد هزار تومان معامله کنید . همیشه به خاطر داشته باشید در زلزله تهران خشک و تر با هم می سوزند و هرچه بسازید « کُن فیَکون » خواهد شد پس خرج بیخودي نکنید !

۸ . تولیدی « خنزر پنزر » بزنید . مثلا" زیر کفش بسازید نه خود کفش . کفش را چینی ها می سازند !

۹ . در یک شرکت دولتی استخدام شوید . از هرکسي كه به دستتان رسید پله ای بسازید و پله پله بالا ، بالاتر بروید . در ضمن به یاد داشته باشید کسی که نخواهد بالا برود غیر مستقیم قبول کرده نردبان این و آن باشد !

۱۰ . در مسابقات فوتبال سالنی جام رمضان شرکت کنید و هر چیز و هر کس را که دیدید « دریبل » بزنید . توجه داشته باشید که برای کار تیمی به کسی پول نمی دهند . برای مطالعه بیشتر در این خصوص فیلمهای علی کریمی را ببینید !

۱۱ . اگر هیچ هوش و استعدادی ندارید لااقل کُشتی بگیرید . برای فتیله پیچ کردن یا اجرای « سَگَک دوبل » که نباید استعداد خدادادی داشت . یکی دو سال کشتی بگیرید بعد کاندیدای شورای شهر بشوید !

12 . در خیابان استاد نجات اللهی ، مغازه ی فروش کارت تبریک های ژیگولی و عروسک پشمالو بزنید . از فروش قبل از روز «‌ وَلِنتاین » به نان و نوایی می رسید !

13 . آرم طرح ترافیک دولتی جعل کنید و دانه ای پانصد تومان آزاد بفروشید . وقتی هم گند قضیه درآمد راست راست برای خودتان در اداره راه بروید و به چشم همکارانتان زُل بزنید ، آنقدر زل بزنید که آنها به خودشان شک کرده و در پایان وقت اداری خود را به اولین پاسگاه کلانتری معرفی نمایند !
01-29-2011 03:41 PM
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
تبلیغات
MapsaControl.ir

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 


پیام های داخل این موضوع
رازهای موفقیت در ایران - ميلاد خليلي - 01-29-2011 03:41 PM

پرش به انجمن: