زمان کنونی: 08-22-2019, 06:10 AM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)گوگل پلاس و بهینه سازی سایت وردپرسی


ارسال موضوع  ارسال پاسخ 
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
امتیاز موضوع:
 
گوگل پلاس و بهینه سازی سایت وردپرسی
نویسنده پیام
arash.mousavi آفلاین
کاربر معمولی
*

ارسال ها: 2
تاریخ عضویت: May 2017
اعتبار: 0
ارسال: #1
گوگل پلاس و بهینه سازی سایت وردپرسی
آینده نگری در مورد ارتباط گوگل پلاس و سئو


برخی از دلایل اهمیت گوگل پلاس در سئو سایت را در مقالات قبلی نظیر ( گوگل پلاس و سئو سایت ) توضیح دادیم. در ادامه باید بگوییم؛ امکاناتی که گوگل پلاس در اختیار کاربران قرار می دهد به سهولت قابل استفاده می باشد و به مانند بسیاری از شبکه های اجتماعی در گوگل پلاس نیز گزینه ای وجود دارد (+1) که کاربران می توانند توسط آن محتوای ارائه شده دیگر کاربران را محبوب کرده و یا به اصطلاح امتیاز مثبت بدهند. اما سوالی که پیش می آید این است که آیا نقش این امکانات و ابزار خصوصاً +1 در آینده نه چندان دور نیز در طراحی سایت و بهینه سازی سایت به همین صورت است یا خیر. این امکان وجود دارد که این امتیاز دهی از نظر گوگل به این صورت استنباط شود که هر میزان امتیاز بیشتری به هر محتوا داده شود تأثیر بیشتری در کسب اعتبار توسط گوگل نیز خواهد داشت. طبیعتاً هم اکنون نیز این + تأثیر زیادی در ایندکس محتوا و رنک دهی گوگل به محتوای سایت ها دارد و این انتظار می رود که در آینده نیز به یکی از عوامل اصلی در رتبه دهی سایت ها تبدیل شود.


کسب بیشترین منافع از گوگل پلاس


نکته ای که در مورد گوگل + قابل ذکر می باشد این است که هم اکنون تأثیر گوگل + بیشتر در نتایج شخصی کاربران می توان مشاهده کرد ولی این روند در حال تغییر است و روز به روز ارزش هدی آن متفاوت از قبل می شود. حال اینکه این موارد چگونه در سئو سایت ما می توانند مؤثر باشند باید به این مهم اشاره کنیم که هر میزان الان بر گوگل پلاس تمرکز داشته باشید، زمانی که گوگل شروع به اجرای کامل پروژه کند شما در برخورداری از مزایای آن در اولویت بوده و می توانید بازار رقابتی خود را از رقبا بربایید و گام های زیادی در طراحی سایت از آنها جلوتر بیوفتید. این روش در سایر شبکه های اجتماعی نیز نباید دست کم گرفت و جدای از گوگل پلاس می توانید بر روی گرفتن لایک و ریتوئیت و ... و نیز در سایر شبکه های اجتماعی تمرکز نمایید.


سئو طراحی سایت وردپرس و چند اشتباه


در هر نوشتاری سعی کردیم هم نقاط قوت و هم نقاط ضعف را در مورد بخش ها و موارد مرتبط به طراحی سایت و سئو سایت بیان کنیم و در هر زمینه ای که مطلب نوشتیم حتماً اشتباهات رایج را نیز نام ببریم تا شما عزیزان نیز به سادگی از کنار آنها عبور نکنید. در این بخش از نوشتار نیز به برخی از اشتباهات رایج که صاحبان و مدیران سایت های مختلف به دفعات آنها را در سئو سایت وردپرسی استفاده می کنند اشاره می کنیم. بهره گیری از تعداد زیادی افزونه که با یکدیگر هم پوشانی دارند و هر دو تقریباً یک کار را انجام می دهد مورد عدم کارکرد مطلوب آنها و تأثیر منفی بر سئو سایت شما می شود. ساخت تعدادی صفحه مشابه در طراحی سایت و وجود صفحات بی ارزش و یا حتی کم ارزش نیز می تواند برای بهینه سازی سایت وردپرسی تأثیر منفی داشته باشد. از دیگر ایرادات وارده سئو بیش از حد و اندازه است که ممکن است در طراحی وب سایت وردپرسی نتایجی بر خلاف انتظار شما بدهد.


کیفیت در سئو طراحی سایت وردپرس


اهمیت دادن به کیفیت و ارجحیت دادن آن به کمیت می تواند بهره وری شما را در سئو سایت وردپرسی بسیار بیشتر کند، البته کیفیت در جای جای سایت می تواند تأثیرات مثبت داشته باشد و محتوای سایت شما نیز مهم ترین بخشی است که باید به کیفیت آن توجه کنید. در سئو سایت وردپرسی وجود بیست صفحه با ارزش و با کیفیت بسیار مطلوب تر از وجود چند هزار صفحه بی ارزش است و به همین خاطر نباید وقت خود را برای افزایش تعدا هدر دهید و باید کیفیت در اولویت شما قرار داشته باشد. محتوای مناسب در سایت شما باید ویژگی هایی داشته باشد که آنها را در مقالات قبلی به صورت مشروح توضیح داده ایم و به صورت خلاصه عبارتند از نو بودن و متناسب با نیاز کاربران بودن و با کیفیت و انحصاری بودن. حجم محتوای سایت و نیز چگالی کلمات کلیدی نیز از اهمیت زیادی برخوردارند.


اهمیت وجود برچسب ها در سئو سایت وردپرس


این موضوع از آن جهت اهمیت دارد که همواره در میان کارشناسان سئو سایت و طراحی سایت مباحث و گفتگوهایی در مورد استفاده کردن از برچسب وجود دارد. جدای از این مباحث و تأیید یا رد نظرات آنها باید اشاره کنیم که از برچسب ها باید به صورت اصولی استفاده کنیم، یعنی برای اینکه بین محتواهای مختلف سایت خود برای راحتی بازدید کنندگان و کاربران سایت ارتباط منطقی برقرار کنیم می توانیم از برچسب ها استفاده کنیم. استفاده کردن از کلمات کلیدی و مهم سایت در برچسب ها نیز یکی از اشتباهات دیگری است که در رابطه با استفاده از برچسب ها نیز به تأکید دارد. این کار باعث می شود نظم و انسجام سایت شما از نظر خزنده های گوگل به هم ریخته باشد و بر سئو سایت شما تأثیر منفی بگذارد.

طراحی سایت ، طراحی وب سایت ، سئو سایت ، بهینه سازی سایت ،

سئو سایت وردپرسی در طراحی سایت

تأثیر گوگل پلاس در بهینه سازی سایت

طراحی سایت ، طراحی وب سایت ، سئو سایت
05-22-2017 03:43 PM
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
تبلیغات
MapsaControl.ir

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 


پرش به انجمن: