زمان کنونی: 10-24-2020, 01:25 PM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)کیفیت چاپ دستگاه چا بنر


ارسال موضوع  ارسال پاسخ 
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
امتیاز موضوع:
 
کیفیت چاپ دستگاه چا بنر
نویسنده پیام
sara97
Unregistered

 
ارسال: #1
کیفیت چاپ دستگاه چا بنر
رنگ
استفاده از رنگ مناسب و مطابق با فرایند برندینگ می‌تواند کار استفاده از دستگاه چاپ بنر را راحت‌تر کند. اصولاً دستگاه‌ چاپ بنر امکان تولید و چاپ طیف‌های مختلف رنگی را دارند و استفاده از این رنگ‌ها به هنر طراح بنر برمی‌گردد. استفاده از رنگ‌های شاد می‌تواند مشتری را جذب کند، اما به همان اندازه که این پدیده مفید است، می‌تواند خطرناک باشد و مشتری را بیشتر دور کند. استفاده از زمینه‌های رنگی شلوغ یا رنگ نوشته تند باعث کاهش خوانایی بنر می‌شود.
مشتریان بالقوه در کمتر از چند ثانیه می‌تواند به کسب و کار شما علاقه‌مند شود یا از آن دور شود، پس توصیه ما این است که از ظرفیت دستگاه چاپ بنر برای بهتر کردن این ارتباط استفاده کنید. استفاده از سه رنگ اصلی می‌تواند خوب باشد، اما توجه داشته باشید که رنگ زمینه با رنگ فونت در یک طیف رنگی نباشند و از رنگ‌های متضاد و متناسب با محل استفاده کنید. اگر در حال طراحی بنر و کار با دستگاه چاپ بنر هستید، سعی کنید روند انتخاب رنگ نوشته و زمینه را برای مشتری خود شرح دهید و از به آنها بفهمانید که استفاده از رنگ‌های متضاد و خوانا تا چه اندازه می‌تواند به خوانایی بنر و جذب مشتری برای کسب و کار وی مهم باشد.

محتوای بنر
دستگاه چاپ بنر توانایی چاپ نوشته‌ها و تصاویر مختلف را دارد و از حروف ریز گرفته تا جزئیات تصاویر را به‌خوبی نشان می‌دهد. درواقع، باید گفت که نگران دستگاه چاپ بنر نباشید و بیشتر به محتوای خود اهمیت دهید. همان‌طور که عنوان شد، کسانی که بنر یک شرکت یا کسب و کار را می‌بینند در چند لحظه جذب آن می‌شوند و یا بی‌خیال از کنار آن می‌گذرند. بنابراین بدن توجه به دستگاه، در ابتدا محتوای بنر خود را بررسی کنید و از دیده شدن آن در فواصل مختلف مطمئن شوید. چاپ یک بنر فقط شامل نوشتن چند کلمه و گذاشتن چند تصویر نیست، برای استفاده از دستگاه چاپ بنر چاپ یک بنر مناسب، باید زمینه نوشته‌ها، فونت، و حتی جمله‌بندی نوشته را بررسی کنید و از تأثیر تصاویر بر مشتری نیز غافل نشوید. اما اگر دفتر چاپ بنر دارید و سفارش چاپ به شما رسیده است، عدم توجه به محتوای بنر می‌تواند درنهایت به از دست رفتن مشتری شما نیز گردد و خرید دستگاه چاپ بنر برای شما بی‌فایده خواهد بود.
11-04-2018 05:16 PM
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
تبلیغات
MapsaControl.ir

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 


پرش به انجمن: