زمان کنونی: 10-24-2020, 04:51 PM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)سوالات آیین نامه رانندگی


ارسال موضوع  ارسال پاسخ 
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
امتیاز موضوع:
 
سوالات آیین نامه رانندگی
نویسنده پیام
roya20
Unregistered

 
ارسال: #1
سوالات آیین نامه رانندگی
معمولا همه افراد پس از رسیدن به سن ۱۸ سال و پشت سر گذاشتن کنکور و قبولی در دانشگاه به این فکر می افتند که با شرکت در کلاس های رانندگی و قبولی در این آزمون ها ، گواهی نامه رانندگی اخذ کنند. اولین مرحله برای گرفتن گواهی نامه رانندگی ثبت نام در یکی از آموزشگاه های معتبر راهنمایی و رانندگی است. پس از شرکت در این کلاس ها، اولین آزمونی که باید پشت سر بگذارید آزمون آیین نامه است، برای قبولی در این آزمون در این مقاله نمونه سوالات آیین نامه رانندگی نکاتی را بیان میکنیم تا بتوانید با رعایت آنها نمره بالایی در این زمون کسب کنید.
بهترین روش استفاده از نمونه سوالات آیین نامه رانندگی

یکی از اصلی ترین دغدغه هایی که هنرآموزان رانندگی از آن رنج میبرند، مردودی در آزمون آیین نامه اصلی است. به این دلیل که شمار بسیار زیادی از افرادی که در آزمون های آیین شرکت میکنند تنها با مطالعه کتاب آیین نامه موفق نمیشوند که به نمره قبولی ۲۶ دست یابند و همین موضوع باعث میشود که روند آزمون آنها هفته ها به طول بیانجامد. اگر قصد دارید اولین بار در آزمون آیین نامه اصلی قبول شوید مطالعه نمونه سوالات آیین نامه رانندگی میتواند بسیار مفید باشد.

مهمترین تفاوت آزمون اصلی و آزمون مقدماتی پیچیدگی بیشتر این آزمون است. به همین دلیل به هنر آموزان توصیه میکنیم که حتما نمونه سوالات امتحان آیین نامه رانندگی با جواب را مطالعه نمایند. و پس از شرکت در آزمون های آنلاین جواب های صحیح را با جواب خودشان مقایسه کنند.
01-08-2019 04:05 PM
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
تبلیغات
MapsaControl.ir

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 


پرش به انجمن: